«Музей Цікавої Науки» - це перший на Півдні України науково-розважальний інтерактивний музей, де зібрана величезна кількість унікальних експонатів зі світу науки, кожен з яких, безсумнівно, Вас здивує. У нас Ви можете по-новому та з цікавістю поглянути на те, що раніше Вам здавалося нудним або складним у вивченні.

Головне завдання Музею - показати школярам та студентам усе найдивовижніше зі світу науки, пробудити їх цікавість та стимулювати до здобуття знань у навчанні. Ми переконаємо Вас у тому, що навіть найскладніші завдання та найдовші формули можуть бути цікавими, варто тільки подивитися на них з іншого боку.


У Музеї Цікавої Науки Ви можете проводити час як самостійно, так і в супроводі екскурсоводів, які з радістю допоможуть Вам впоратися з будь-яким завданням та розкажуть цікаві наукові факти.
Крім великої музейної експозиції, у нас працює затишне кафе, де відвідувачі завжди можуть відпочити та перекусити після активних досліджень, а також невеличкий магазин, де можна придбати пізнавальну літературу, розвиваючі інтелектуальні ігри та незвичайні сувеніри.

Музей Цікавої Науки - це місце, де діти і дорослі весело, із задоволенням занурюються у захоплюючий та чарівний світ науки. Це місце, де без гарного настрою та нових знань не залишиться ніхто!
Наші переваги
ЕКСПЕРИМЕНТИ
Тільки у нас є експериментарій, де можно робити наукові досліди із лаборантом кожного дня.
НЕЙМОВІРНІ ШОУ
Ми єдині в Укріїні маємо можливість проводити шоу з величезними катушками Тесла та справжніми науковими дослідами.
НАВЧАЄМО ГРАЮЧИ
Наш музею - це інтерактивна зона, де с кожним експонатом можна взаємодіяти , це розвиваюча площа 1300 кв.м. для експерементів.
ІНТЕРАКТИВНІ ДНІ НАРОДЖЕННЯ
У нас величезна кількість інтеллектуальних розваг під одним дахом: лазерна кімната шпигунів, дзеркальний лабіринт, центробіжна карусель, сімейна квест-кімната, наукові шоу, експерементарій.
Експонати
Ваші відгуки:
Залишились питання?
Залиште свої контактні дані або зателефонуйте нам. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання!
Наші контакти:
+38 (098) 393 56 65
+38 (063) 628 11 85
+38 (048) 797 21 11
65049, м. Одеса, пр. Шевченко, 4Е
Залиште свій телефон і ми зв'яжемося з Вами!
Made on
Tilda